Skip to content
English French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish Irish
Zawody rejonowe LA Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Michał Wita   
16.10.2012.

Rejonowe zawody szkolnej ligi lekkoatletycznej
    
    27 września 2012r. na stadionie MOSiR przy ul. Gliwickiej odbyły się rejonowe zawody szkolnej ligi lekkoatletycznej dziewcząt i chłopców szkół ponadgimnazjalnych.
W kategorii dziewcząt, uczennice naszej szkoły zdobywając 999 pkt., zajęły III miejsce

W kategorii chłopców, nasi uczniowie osiągając 1134 pkt., zajmując I miejsce wywalczyli awans do finału wojewódzkiego w Sosnowcu.

 

Wyniki drużynowe:

 Dziewczęta
1. ZSE-U Rybnik        1020pkt
2. ZS nr 2 Żory
3. II LO Rybnik            999pkt
4. ZS nr 3 Rybnik        972pkt
5. ZSO Żory                938pkt
6. II LO Żory               880pkt
7. IV LO Rybnik          684pkt
8. ZST Rybnik            447pkt
9. ZS 5 Rybnik            395pkt
10. ZSM-E Rybnik      186pkt

 Chłopcy
1. II LO Rybnik         1134pkt
2. ZST Rybnik          1108pkt
3. IV LO Rybnik          968pkt
4. ZSB Rybnik            940pkt
5. III LO Żory              879pkt
6. ZS 2 Żory               813pkt
7. ZS 3 Rybnik            765pkt
8. ZS 5 Rybnik            569pkt
9. ZSM-E Rybnik         530pkt

Wyniki indywidualne:

Dziewczęta:

100m
Karolina Wałach            14,9 s
Ilona Drab                      15,8 s
400m
Julia Stalmach             1:15,1s
Hanna Rodacka            1:18,4s
800m
Anna Borowska            2:28,0s
Sonia Przeździng        3:00,9s
Skok w dal
Paulina Lapczyk            5,46 m
Maria Galwas                4,16 m
Pchnięcie kulą
Weronika Czempik        7,69 m
Monika Szulc                7,56 m
Sztafeta 4x100m            58,7s

Chłopcy:100m
Komarek David                12,3s
Zimno Jakub                   12,3s
400m
Patryk Brząkali                53,3s
Daniel Babiak                56,6s
1500m
Mateusz Michalski        4:45,3s
Szymon Bury                4:50,7s
Skok w dal
Piotr Kustra                   6,66 m
Michał Kołodziejczyk    6,01 m
Pchnięcie kulą
Jacek Drapacz            11,83 m
Robert Malara            11,82 m
Sztafeta 4x100m          48,8 s
 

 

 

 
« poprzedni artykuł   następny artykuł »

Gimnazjum

strona www Gimnazjum Dwujęzycznego nr 18 w Rybniku:

g18.rybnik.pl

Zamów biuletyn






Logowanie






Hasło?