Skip to content
 
English French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish Irish
Zaczynamy!
I miejsce na Festiwalu Teatrów w Języku Angielskim Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Marek Sipko   
20.03.2018.
Ogromnym sukcesem  naszej młodzieży zakończył się  XXIV Festiwal Teatrów w Języku Angielskim im. Floriana Nowaka w Rybniku, w którego finale Klaudia  Duszka, Natalia Fydrych Weronika Wieczorek z kl. II f, Sara Szczepanowska z kl. II c, Filip Smyczek z kl. I a, Maciej Wilkoń oraz Bartosz Zimny z kl. I e zaprezentowali  sztukę pt.: „The World Is Your Oyster” autorstwa Hani Fydrych  z kl. II a.  Treść sztuki, umiejętności aktorskie oraz znakomite kompetencje językowe pozwoliły podbić serca widzów oraz zdobyć uznanie jury. Oprócz nagrody głównej, jaką było  I miejsce w finale festiwalu dla całego zespołu, nagrodę indywidualną za najlepszą wymowę zdobył Filip Smyczek z kl. I a. Opiekę merytoryczną sprawowała Hanna Skowrońska.

Serdecznie Gratulujemy !!!
 
Rozgrywki unihoca Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Marek Sipko   
22.02.2018.
 
Sukcesy językowe naszych uczniów!!! Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Dominika Tlałka-Mackiewicz   
05.03.2018.

Miło nam poinformować, iż nasi licealiści znaleźli się wśród laureatów Konkursu Języka Angielskiego i Niemieckiego organizowanego przez Instytut Neofilologii PWSZ w Raciborzu, zdobywając tym samym indeksy.

W Konkursie Języka Angielskiego IV. miejsce zajęła Paulina Musiolik z klasy IIIc (opiekun mgr Hanna Skowrońska), natomiast w Konkursie Języka Niemieckiego III. miejsce zajęła Marta Koczar z klasy IIIf, IX. miejsce Patrycja Tkocz z klasy IId (opiekun mgr Dominika Mackiewicz-Tlałka) oraz VIII. miejsce Barłomiej Chlubek z klasy IIa (opiekun mgr Joanna Lubańska - Pieloch)

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!!!

 
Komunikat Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Marek Sipko   
04.03.2018.
Od 13 marca ruszają rozgrywki unihoca dziewcząt i chłopców. Szczegóły rozgrywek tzn. składy drużyn, grupy, terminarz i regulamin znaleźć można na tablicy ogłoszeń w korytarzu obok sali gimnastycznej i na drzwiach sali gimnastycznej. Proszę o dokładne zapoznanie się  z informacjami zawartymi w regulaminie.
 
 W. Szymczak.
 
Powiatowy Konkurs Interdyscyplinarny Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Marek Sipko   
28.02.2018.
Z radością informujemy, że uczniowie naszej szkoły sukcesem zakończyli udział w III Powiatowym Konkursie Interdyscyplinarnym "W świecie żywiołów - ogień".
I miejsce - Bartosz Poniewierka, Milan Wowra (kl. IIGA)
II miejsce Klaudia Janicka, Piotr Maciejończyk (kl. IIIGA)

Gratulujemy!
 
XXII Olimpiada Wiedzy o Żywieniu i Żywności Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Ewelina Maj   
28.02.2018.
Miło nam poinformować, iż uczennica klasy 2d Paulina Zegarska zakwalifikowała się do centralnego etapu XXII Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności.

Gratulujemy i życzymy powodzenia!
 
Kolejny sukces Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Marek Sipko   
25.02.2018.
Z radością informujemy,że uczniowie naszej szkoły zakwalifikowali się do II etapu XIII Olimpiady Przedsiębiorczości. 1 marca 2018 r. na Uniwersytecie Ekonomicznym w Katowicach odbędzie się dwuczęściowy etap okręgowy. Nasze liceum reprezentować będą: Sandra Pałka z kl. 3b, Grzegorz Kuźnik z kl. 3d oraz Weronika Ursnik z kl. 3f.
Trzymamy kciuki i życzymy sukcesów!!!
Janina Kozieł
 
Pożegnanie Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Marek Sipko   
14.02.2018.
Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 10 lutego 2018 roku zmarł tragicznie uczeń naszej szkoły Vladislav Bannikov. Składamy Jego rodzinie wyrazy współczucia i zapewniamy, że Vladek pozostanie na zawsze w naszych sercach i pamięci. 
Uroczystości pogrzebowe odbędą się 15 lutego (w czwartek) w bazylice św. Antoniego Padewskiego w Rybniku o godz. 13:00. Z kolei 18 lutego (w niedzielę) w kościele pw. Wniebowzięcia NMP (kościół akademicki) o godz. 20:00 odbędzie się Msza św. za Vladka. 
Wychowawczyni z klasą 2 GA
 
Olimpiada Literatury i Języka Polskiego Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Marek Sipko   
23.01.2018.
Z przyjemnością informujemy, że nasze uczennice: Wiktoria Wanglorz z klasy 2F  oraz Hanna Fydrych z klasy 2A zostały zakwalifikowane do zawodów okręgowych Olimpiady Literatury i Języka Polskiego. Serdecznie gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia w kolejnym etapie olimpiady.
 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 46 - 54 z 492

Rybnik

Gimnazjum

strona www Gimnazjum Dwujęzycznego nr 18 w Rybniku:

g18.rybnik.pl

Zamów biuletyn


Logowanie


Hasło?
  

Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że II Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Dwujęzycznymi im. A. Frycza Modrzewskiego w Rybniku jest wśród 500 najlepszych liceów w Polsce sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2018 i przysługuje mu tytuł "Srebrnej Szkoły 2018".

bip

Imieniny

18 Października 2021
Poniedziałek
Imieniny obchodzą:
Julian, Łukasz,
René
Do końca roku zostało 75 dni.

Sondy

Ranking na Ulubionego Autora, Książkę, Serię Miesiąca - październik / listopad 2018r.