Skip to content
English French German Italian Polish Portuguese Russian Spanish Irish
IV Wojewódzki Konkurs na Małą Formę Teatralną o charakterze profilaktycznym Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Zofia Jakubowska   
27.10.2012.
Uczniowie klasy II F zajęli II miejsce w rejonowych eliminacjach konkursu na małą formę teatralną dotyczącą tematyki profilaktyczno-wychowawczej w kategorii szkół ponadgimnazjalnych i gimnazjów. Regulamin konkursu przewiduje, iż uczniowie sami piszą scenariusz przedstawienia. Autorka tekstu sztuki "Imperatyw" to Wiktoria Wujec, której serdecznie gratuluję pomysłu i jego udanej realizacji. W sztuce wystąpili: Piotr Bernaś, Agnieszka Białas, Michalina Majewska, Justyna Pełka, Aleksander Piechota, Karolina Piekarska, Patrycja Pietras, Julia Rogosz, Wiktoria Wujec i Aleksandra Wyglenda. To pierwszy występ tego powołanego ad hoc zespołu. Uczniów liceum i gimnazjum serdecznie zapraszamy do obejrzenia przedstawienia i dyskusji na temat przedstawionego w nim – naszym zdaniem ważnego – problemu.

Katarzyna Nogły
 
Gratulacje! Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Krzysztof Lazaj   
25.10.2012.

Dnia 24.10.2012r.  w Zespole Szkół Technicznych w Rybniku odbył się III regionalny konkurs szkół ponadgimnazjalnych pt. "Jan Paweł II - Papież Rodziny"

Nasza uczennica Agnieszka Wieczorek (2F) zajęła II miejsce, a uczeń Piotr Rusek (2d) - III miejsce.

Serdecznie gratulujemy!

ks. Rafał

 
Pakiet nt. cyfryzacji Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Krzysztof Lazaj   
19.10.2012.

Zapraszamy do zapoznania sie z materiałami dotyczącymi wprowadzania naziemnej telewizji cyfrowej (NTC):

 
Wywiad z Sabiną Jeszką Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Krzysztof Lazaj   
18.10.2012.
Redakcja: Może zacznijmy od tego, czy uważasz, że Europejski Dzień Języków, połączony z konkursem piosenki, to dobry pomysł?
Sabina Jeszka: Najlepszy, jaki może być. Młodzi ludzie uczą się języków przede wszystkim dzięki piosenkom. Uważam, że jest to dla młodzieży świetny moment na pokazanie się właśnie od strony muzycznej. Ja zawsze byłam pozytywnie do tego dnia nastawiona, nie wiem, czy to się nazywało tak za moich czasów – Europejski Dzień Języków, ale kiedy był konkurs piosenki angielskiej, uczestniczyłam w nim i bardzo mnie to cieszyło.
Czytaj całość
 
V miejsce naszych lekkoatletów Utwórz PDF Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: Michał Wita   
16.10.2012.
W finale wojewódzkim szkolnej ligi lekkoatletycznej, który został rozegrany 2 października 2012r. na stadionie MOS w Sosnowcu lekkoatleci 2LO zajęli V miejsce wśród 16 zespołów reprezentujących rejony SZS.
Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 1 - 9 z 20

Gimnazjum

strona www Gimnazjum Dwujęzycznego nr 18 w Rybniku:

g18.rybnik.pl

Zamów biuletyn


Logowanie


Hasło?